Agenda Najaar 2018

 

Datum

Tijdstip

Locatie

Voorstelling

 

26 aug

11.30

13.30

Visserijdagen, den Oever

Kleine Walvis

openbaar

26 sept

13.30

De Wissel, Den Haag

Broodkapje

openbaar

28 sept

12.30

Willem Alexanderschool, Woerden

Voor altijd Jong

besloten

30 sept

14.00

Kinderboekenwinkel Den Haag

Kleine walvis

openbaar

1 okt

10.00

11.00

DRs. Karreschool Den Haag

Kleine walvis

besloten

3 okt

10.30

Annie MG Schmidtschool

Kleine walvis

besloten

3 okt

14.00

Bibliotheek Segbroek

Kleine walvis

Openbaar

4 okt

10.00

11.00

Jan van Nassauschool Den Haag

Kleine walvis

Besloten

5 okt

10.00

11.00

De Balans, Den Haag

Kleine walvis

Besloten

6 okt

14.00

Bibliotheek Escamp

Kleine Walvis

Openbaar

9 okt

10.00

11.00

13.00

Grote Beer, Den Haag

Kleine walvis

besloten

10 okt

10.00

De Voorsprong, den haag

Kleine walvis

Besloten

12 okt

10.00

Pr. W. Alexanderschool

Kleine Walvis

besloten

15 okt

13.00

De Meerpaal, den Haag

Kleine Walvis

Besloten

16 okt

10.00

11.00

Onze wereld, Den haag

Kleine Walvis

Besloten

17 okt

10.00

Louise de Colignyschool, den haag

Kleine walvis

Besloten

1 nov

9.30

Ludens Theater Voorburg

Geitjeb(r)ij

Besloten

6 nov

10.00

De Strandwacht, Den Haag

Kleine Walvis

Besloten

6 nov

13.00

Willem Dreesschool, Den Haag

Kleine Walvis

Besloten

7 nov

10.30

De Spiegel, Den Haag

Kleine Walvis

Besloten

12 nov

13.00

Koetsveldschool

Kleine Walvis

Besloten

19 nov

10.00

11.00

BS de Walvis, Scheveningen

Kleine Walvis

Besloten

20 nov

9.30

11.00

VeurTheater Leidschendam

Geitjeb(r)ij

Besloten

26 nov

9.30

VeurTheater leidschendam

Geitjeb(r)ij

Besloten

 

 

 

 

 

 

Agenda september-oktober 2017

 

datum

tijd

locatie

voorstelling

 

 

 

 

 

 

Woensdag  13 sept

15.00

Hannemanplantsoen

broodkapje

Openbaar

Zondag  1 oktober

15.00

Alice?

GR GR Tryout winkel

openbaar

Maandag 2 oktober

11.00

Speciaal onderwijs Hoorn

GRGr

besloten

Dinsdag 3 oktober

10.30

Comenius

GRGR

besloten

Woensdag  4 okt

10.00

Montessori Houtwijk

GRGR

besloten

Donderdag  5 okt

 

 

 

 

Vrijdag 6 okt

10.30

13.30

OBS de Voorsprong

Max Velthuis

GRGR

GRGR

Besloten

Besloten

Zaterdag 7 okt

14.00

Bibliotheek Escamp

GRGR

openbaar

Zondag 8 okt

 

 

GRGR

 

Maandag  9 okt

10.00

13.15

Elout

Erasmus

GRGR

GRGR

Besloten

Besloten

Dinsdag 10 okt

10.00

13.15

Duinoord

Dalton Waterland

GRGR

GRGR

Besloten

Besloten

Woensdag  11 okt

10.00

11.00

14.00

Prinses marijke

Prinses Marijke

Bibliotheek Haagse Hout

GRGR

GRGR

GRGR

Besloten

Besloten

Openbaar

Donderdag  12 okt

10.00

11.15

Jan van Nassau

Jan van Nassau

GRGR

Besloten

besloten

Vrijdag 13 okt

10.00

11.00

Grote Beer

Grote Beer

GRGR

GRGR

Besloten

besloten

Zaterdag 14 okt

 

 

 

 

Zondag  15 okt

 

Kinderboekenmarkt

GRGR

Openbaar

Agenda mei-juni 2017

 Kinderboekenmuseum

datum

tijd

Voorstelling

Locatie

Dinsdag 9 mei

10.30

De Nietsmasjiene

Cultuurcentrum Den Hoorn

Woensdag 17 mei

11.00

Broodkapje

OBS de Wissel, Den Haag

Dinsdag 30 mei

15.30

Gruwelijke Griebels! info-middag

Kinderboekwinkel Alice in Wonderland

Vrijdag 2 juni

11.00

De NietsMasjiene

Assendelft

Zondag 11 juni

14.30

Walvissst…!

Kinderboekenmuseum tijdens Kinderboekenparade-festival, Den Haag

Woensdag 28 juni

12.00

Walvissst…!

Zeeheldenfestival Den Haag

 

Agenda Maart 2017

 

Datum

Tijd

Voorstelling

Locatie

Woensdag 1 maart

15.00

De NietsMasjiene

Theater de kunsthut, Binckhorstlaan Den Haag

Dinsdag 7 maart

10.00

Alice, Voor altijd Jong

De Meerpaal, Den Haag

Woensdag 8 maart

10.00

Alice, Voor altijd Jong

De Paradijsvogel, Den Haag

Maandag 13 maart

10.00

11.00

Alice, Voor altijd Jong

Yunus Emre, Beresteinlaan, Den Haag

Zondag 19 maart

12.00

GeitjeB(r)ij

Boekidsfestival, Het paard, Den Haag

 

 

 

 

 

 

 

 

Agenda januari-februari: Nationale Voorleesdagen 2017

Voorlopig ziet de Agenda er zo uit:

datum

tijdstip

lokatie

Di 24 jan

16.00

Kinderboekwinkel Alice In Wonderland

Woe 25 januari

10.00

15.30

Schilderswijk boerderij Den Haag

Bibliotheek Overvecht Utrecht

Vrij 27 januari

13.00

Basisschool PrinseHaghe Den Haag

Zat 28 januari

10.30

Bibliotheek Voorburg

Zon 29 januari

15.30

Centrale Bibliotheek Utrecht

Ma 30

 

 

Di 31

10.00

Anne Dak

Woe 1 februari

10.00

Waalse Colignyschool 

Vrijdag 3 februari

10.30

13.30

Bibliotheek Katwijk

Montessori Houtwijk

donderdag 2 febr en dinsdag 7 febr

 10.00 & 13.00

 Yunus emre 4 lokaties

Zondag 5 februari

10.00

11.00

14.30

Centrale bibliotheek Zoetermeer

Centrale Bibliotheek Zoetermeer

Centrale Bibliotheek Den Haag

 

datum   tijdstip(pen) locatie
zaterdag 10 september    11.00 De Verademing
zondag  2 oktober   14.00 Alice in Wonderland
maandag 3 oktober besloten  10.00 en 11.00 Rosa Basisschool
dinsdag 4 oktober besloten  10.00, 11.00, 13.00, 14.00 Ostadeschool
woensdag 5 oktober besloten  10.00 Montessori Houtwijk
woensdag 5 oktober   14.00 Bibliotheek Leerdam
donderdag 6 oktober besloten  10.00, 11.00, 13.00 OBS de Notenkraker
vrijdag 7 oktober besloten  10.00  Annie Mg schmidt
  besloten  13.00 de wissel
zaterdag 8 oktober   11.00 bibliotheek Utrecht
zondag 9 oktober   14.30 Centrale Bieb
maandag 10 oktober besloten  10.00, 11.00 Grote beer
  besloten  13.30 Paradijsvogel
dinsdag 11 oktober besloten  10.00, 11.00 O.G. Heldring
dinsdag 11 oktober besloten  13.45 Bibliotheek schilderswijk
woensdag 12 oktober besloten  10.00 Parkiet
donderdag 13 oktober      
vrijdag 14 oktober besloten  11.00, 13.00 Bibliotheek Eemsland
zaterdag 15 oktober      
zondag 16 oktober   12.30, 15.30 Bibliotheek Aan de Vliet
herfstvakantie 17 t/m 23 oktober      
maandag 24 oktober besloten  10.00, 11.00 Schalkburgerstraat  Yunus Emre
  besloten  14.00 mandelaplein Yunus Emre
dinsdag 25 oktober besloten  10.00 mandelaplein Yunus Emre
  besloten  13.00 van damstraat Yunus Emre
  besloten  14.00 van damstraat Yunus Emre
woensdag 26 oktober besloten  10.00, 11.00 beresteinlaan Yunus Emre
       

Agenda april, mei, juni 2016

datum

locatie

Voorstelling

24 april

Rietveld Theater

De NietsMasjiene

3 juni

De Boskabouters, den haag

GeitjeB(r)ij

8 juni

Romeijnshof Rotterdam

Circus

12 juni

Delft Fringe

GeitjeB(r)ij

29 juni

Zeehelden festival

GeitjeB(r)ij

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Agenda    januari-februari 2016            

datum

locatie

tijd

27 januari

Kinderboekhandel Alice in Wonderland Den Haag

14.00

29 januari

Yunus Emre basisschool Den Haag

10.00

11.00

13.30

30 januari

Bibliotheek Escamp Den Haag

14.00

1 februari

Yunus Emre Basisschool Den Haag

10.00

11.00

2 februari

Bibliotheek Transvaal Den Haag

10.00

7 februari

Centrale Bibliotheek Den Haag

14.30

8 februari

Bibliotheek Waldeck Den Haag

       

AnneDak             

10.00

 

15.00

9 februari

Bibliotheek Schilderswijk Den Haag

10.00

10 februari

Bibliotheek Ypenburg

14.00

13 februari

Bibliotheek Wateringseveld Den Haag

10.00

17 februari

Bibliotheek Haagse Hout

14.00

  

Agenda oktober-november 2015

 

Datum

Tijd

Locatie

 

Maandag 5 oktober

10.00

11.00

OBS DE Kockenest

Besloten

Dinsdag 6 oktober

10.00

De Vuurtoren

Besloten

Woensdag 7 oktober

10.00

14.00

Annie MG schmidt

Stichting Jeugd leerdam

Besloten

Openbaar

Vrijdag   9 oktober

10.15

Den Hertogschool Loosduinen

Besloten

Zaterdag  10 oktober

12.00

15.30

Bibliotheek Vleuterweide

Bibliotheek oog en al

Openbaar

Maandag 12 oktober

10.00

Prinses Ireneschool

Openbaar

Dinsdag 13 oktober

10.00

11.00

13.00

 

Bibliotheek Brummen Veluwe

besloten

Woensdag 14 oktober

10.00 11.00

 

15.00

Bibliotheek Nijkerk Veluwe

 

 

Bibliotheek Zuilen Utrecht

Besloten

 

 

openbaar

Vrijdag 16 oktober

10.30

Helen parkhurst

besloten

Zaterdag 17 oktober

11.00

Bibliotheek katwijk

openbaar

Zondag 18 oktober

13.00

14.30

Theater Dakota/ Zuid 57

openbaar

Donderdag 22 oktober

14.00

Buurthuis Pernis

openbaar

Maandag 26 oktober

10.00

11.00

Obs de Walvis

besloten

Woensdag 28 oktober

10.00

Montessori Houwijk

besloten

Vrijdag 6 november

10.00

Nutsschool woonstede

besloten

 

 

Agenda januari-februari 2015   

Datum

Tijd

lokatienaam

Zon 18 jan

15.00

Alice in Wonderland

Woe 21 jan

10.00

14.00

Annie mg schmidt

Bibliotheek ypenburg

Do 22 jan

 

 

Vrij 23 jan

10.30

Bibliotheek katwijk

Zat 24 jan

 

 

Zon 25 jan

10.30

14.30

Bibliotheek wassenaar

Bibliotheek Utrecht oog in al

Ma 26 jan

 

 

Di 27 jan

10.00

Kim dak

Woe 28 jan

14.00

Bibliotheek Voorschoten

Di 3 feb

10.00

11.00

Unus emre

Vrij 6 feb

9.00

10.00

Bibliotheek Laak

Bibliotheek Laak

Zon 8 feb

13.30

Bibliotheek Centrale

Ma 9 feb

 

 

Di 10 feb

10.30

13.00

Bieb transvaal

Bieb transvaal

Do 12 feb

10.30

Bieb transvaal